Žalgiris kaznio loše poluvreme zvezde! Crveno-beli igrali ‘samo’ 20 minuta i doživeli poraz u Kaunasu (video)

Hot sport 23.02.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Žalgirisa u meču 24. kola Evrolige rezultatom 75:62.

Crveno-beli su odigrali sjajno prvo poluvreme, ali su sve prosuli u nastavku, pogotovo u 4/4 u kojoj su postigli samo četiri poena. U prvih 20 minuta odlično su igrali izabranici Dejana Radonjića. Na krilima raspoloženog Marka Simonovića koji je pogađao iz svih pozicija, crveno-beli su stekli prednost od 13 poena, ali su se domaći vratili i na pauzu se otišlo sa samo +4 za Zvezdu. U trećoj deonici ipak je došlo do preokreta. Zvezda je vezala pet minuta bez