Zvezda od 5 do 10: Pankov copy - Gobeljić paste, Ivanić nastavio Piksijevim stopama, Stanković visokom ocenom položio diplomski rad

Srbija danas 26.02.2021
Zvezda od 5 do 10: Pankov copy - Gobeljić paste, Ivanić nastavio Piksijevim stopama, Stanković visokom ocenom položio…

Ocene za fudbalere Crvene zvezde za revanš meč šesnaestine finala Lige Evrope protiv Milana (1:1).

Milan Borjan: Ponovo je kapiten Crvene zvezde bio hladnokrvan i siguran, pogotovo u drugom poluvremenu kada je naspram sebe imao zmaj napadača poput Zlatana Ibrahimovića. Za 180 minuta dvomeča sa "rosonerima" dva puta je savladan iz penala uz autogol. Zvezdin faktor stabilnosti i na čuvenom "San Siru". Ocena: 7. Milan Gajić: Mogao je da bude diskretni heroj da je u drugom poluvremenu jedan opasan kontranapad završio kvalitetnim centaršutem ili bar udarcem ka golu