Partizan upisao 12. Uzastopnu pobedu: Veoma ubedljiv trijumf „crno-belih“! (video)

Hot sport 26.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Odlična fudbalska predstava izabranika Aleksandra Stanojevića! Fudbaleri Partizana ubedljivo su kao gosti slavili u Inđiji.

Oni su u okviru 24. kola Super lige Srbije savladali Inđiju sa 6:0 (3:0). „Crno-beli“ su u ranoj fazi meča stigli do prednosti, Ivan Obradović se ubacivao u kazneni prostor, a Aleksić pravi faul za kazneni udarac. Siguran izvođač bio je Bibras Natho u 7. minutu. Partizan je bio bolji rival i u nastavku utakmice, a u 41. minutu Marković sjajno pogađa za dupliranje prednosti. Asistent je bio Asano. U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, golman Jovičić pravi