Košarkaši Borca napravili veliki preokret, ali im presudio Petrušev u poslednjoj sekundi

Morava info 28.02.2021  |  Morava info

ČAČAK – Košarkaši Borca doživeli su još jedan poraz u poslednjim trenucima meča.

Ovaj je bio posebno bolan, jer je Čačanima presudio Filip Petrušev u poslednjoj sekundi meča, postavivši konačan rezultat 86:84. A u prvom poluvremenu ništa nije ukazivalo da bi Borac mogao da pruži značajniji otpor favorizovanoj ekipi Mege. Sipali su izabranici Vlada Jovanovića trojke iz svih pozicija, pa je domaći tim već u 14. minutu igre imao prednost od 20 poena. Čačani ipak dodaju gas, pa se na odmor otišlo sa prednošću Mege od 46:35. Međutim, u drugom