Skandalozna proslava gola hrvatskog reprezentativca: Rebić srušio Romu, pa kao uličar psovao u kameru (video)

Večernje novosti 01.03.2021  |  Novosti online

HRVATSKI fudbaler Ante Rebić postigao je gol za Milan, a posle tog pogotka pojurio je ka kameri i sočno opso

"Je**m vam mater u ***** da vam je**m", dok je njegovo lice bilo u krupnom kadru. Ovo je dovelo do velikog broja komentara na društvenim mrežama. Inače, fudbaleri Milana pobedili su u gostima Romu sa 2:1. Poveo su gosti golom Franka Kesija iz penala u 43. minutu, da bi Roma u 50. minutu izjednačila preko Žordana Verete. Pobedu Milanu doneo je Ante Rebić golom u 58. minutu. Sporni momenat se događa posle prvog minuta snimka