Poluvreme: Partizan pokvario utisak u drugoj četvrtini, šta brine navijače? (TVITOVI)

Sportske.net 03.03.2021  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme utakmice Trento - Partizan u okviru petog kola Top 16 faze Evrokupa.

Posle 20 minuta igre na semaforu je rezultat 29:28 za italijanski tim. Partizan je tokom prve četvrtine ostavio vrlo dobar utisak, pogotovo u odbrani, a u napadu se isticao Nemanja Dangubić. Imali su crno-beli blagu prednost u prvih deset minuta igre, ali pad u igri dogodio se početkom druge četvrtine, kada je Trento napravio seriju 8:0. Četiri minuta Partizan je bio bez poena iz igre, ali srećom domaći nisu uspeli da za to vreme steknu neku značajniju prednost. U