Kostić igra fudbal života: Filip počeo da trese mreže, pogodio u remiju Ajntrahta (video)

Večernje novosti 06.03.2021  |  Novosti online

FILIP Kostić igra sjajno ove sezone. Briljira kada su asistencije u pitanju, ali sada je postigao i gol za Ajntraht.

Tim iz Frankfurta je odigrao nerešeno na svom terenu protiv Štutgarta (1:1), a krilni napadač i Luka Jović našli su se u prvoj postavi. Kostić se u strelce upisao najpre u 55. minutu, ali je tada nakon gledanja VAR-a pogodak poništen. U ofsajdu se našao Jović u samom začetku akcije. OVDE možete da vidite poništen pogodak. Ipak, to nije sprečilo Kragujevčanina da se upiše u strelce. Igrao se 69. minut kada je dao izjednačujući gol, ispostaviće se i poslednji na