Primera - Novi šok za Gudelja i drugove, Elče uzeo tri boda i pobegao iz opasne zone!

Sportske.net 06.03.2021  |  Sportske.net

U 26. kolu španske Primere, Elče je na domaćem terenu priredio iznenađenje i savladao Sevilju sa 2:1.

Posle ne preterano zanimljivog prvog poluvremena, u nastavku meča je prštalo od akcije. Igrao se 70. minut kada je Elče izgradio sjajnu akciju po levoj strani, u srcu kaznenog prostora lopta je stigla do Raula Gutija koji je savršenim udarcem savladao Vaclika. Sedam minuta kasnije usledio je novi šok za goste iz Andaluzije, udarac Gvida Karilja završio je u maloj mreži, pa je sudija tek nakon signala iz VAR sobe priznao pogodak. Sevilja se nije predavala, u 90.