Kristaldo obukao plašt heroja i spasao Urakan poraza u komšijskom derbiju (video)

Mozzart sport 07.03.2021

Vezista Globa postigao uzjednačujući pogodak i nekoliko minuta kasnije na drugoj strani sa gol-linije sačuvao svoju mrežu - 1:1 (1:0)

Klasiko Portenjo dobio je novog heroja. Njegovo ime je Franko Kristaldo. Vezista Urakana prerušio se večeras na stadionu Pedro Bidegain i za svega nekoliko minuta spasao svoju ekipu poraza u komšijskom derbiju sa San Lorencom. Na jednoj strani terena je postigao izjednačujući gol, da bi svega nekoliko minuta kasnije na drugoj sprečio novo vođstvo domaće ekipe i samim tim sprečio i neuspeh svog tima – 1:1 (1:0). Slobodno se može reći da je taj Kristaldov potez, to