Искључени из саобраћаја због вожње без дозволе и под дејством канабиса
Н1 Инфо 08.03.2021 | Аутор:Н1 Београд

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, зауставили су и искључили из саобраћаја двојицу возача у Београду који су управљали аутомобилима под дејством психоактивних супстанци или без возачке дозволе, наводи се у саопштењу.
Како се наводи, полиција је ноћас око 00.45 часова у Улици нови новосадски пут зауставила тридесетједногодишњег возача аутомобила марке „шкода“ који је управљао возилом без возачке дозволе и у време док му је трајала заштитна мера забране управљања моторним возилом. Он је задржан у службеним просторијама полиције и против њега ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве. Саобраћајни полицајци су јутрос око четири сата „пресретачем“ зауставили










