Radnički u Beogradu odigrao nerešeno sa Grafičarem - 0:0

Plus online 08.03.2021  |  Pirot Plus Online

Prva liga Srbije 20. kolo 8. mart 2021. godine, 14 časova Grafičar - Radnički 0:0 (0:0) Stadion Rajko Mitić - jug, veštačka trava Sudije: Mijajlović, Todorović, Radovanović, 4. sudija Stamenković Radnički: Dokić, Mančić, Tolić, Gajić, Dojkić, Đorđijevski, M.

Kukolj, Milikić, Kostić, Ilić, Kostić Milutinović Rezerve: Mihailović, Stojanov, Ivanović, Apostolović, Milenković, Živković, Kamenović, Jakovljević, Đ. Kukolj, Vasov, Petrov Utakmica je počela mirno sa obe strane. Prvih dvadesetak minuta proteklo je u takozvanom ispitivanju snaga, igralo se uglavnom između dva šesnaesterca uz po neki udarac sa distance na obe strane koji nisu stavljali u iskušanja golmane. U 21. minutu stopostotnu šansu nije iskoristio