МУП: Дадиља ухапшена због давања лекова за смирење беби

Н1 Инфо 10.03.2021  |  Аутор:Н1 Београд
МУП: Дадиља ухапшена због давања лекова за смирење беби

Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су С.

Ц. (1970) због постојања основа сумње да је извршила кривично дело запуштање и злостављање малолетног лица, наведено је у саопштењу МУП-а. Из Првог основног јавног тужилаштва у Београду саопштавају да је дежурни заменик јавног тужиоца обавештен од стране полицијских службеника ПС Звездара о догађају који је пријавио доктор Дечије клинике у Тиршовој улици да је на одељењу неурологије примљено дете – беба 2020. годиште, код које је у крви пронађена већа

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Хроника, најновије вести »