Mesi "sašio" golčinu, pa promašio penal, Navas spasio PSŽ! Liverpul završio posao za 3 minuta

Telegraf 10.03.2021  |  Telegraf.rs

Barselona igrala sjajan fudbal u prvom poluvremenu i vrlo lako su mogli da daju tri ili četiri gola, da bi Argentinac u 45. promašio i penal pri rezultatu 1:1 * Redsi imali sreće kod 0:0 sredinom drugog dela

Na početku je izgledalo kao nemoguća misija, ali su fudbaleri Barselone u revanš meču osmine finala Lige šampiona već na poluvremenu mogli da nadoknade prednost Pari Sen Žermena iz prvog susreta (4:1)! Imali su 15 šuteva u prvih 45 minuta, devet u okvir gola, nekoliko "mrtvih" šansi i promašen penal Lionela Mesija koji ih je na kraju možda i koštao senzacije! Da je Mesi u 47. minutu prvog dela bio preciza sa bele tačke, Barselona bi na pauzu otišla sa prednošću od