Čudesni Mukoko zasenio Halanda, sevnuo i Brantov projektil, ali šta je sa Rojsom?

Sportske.net 13.03.2021  |  Sportske.net

Poslednji današnji meč 25. kola Bundeslige odigran je u Dortmundu, gde je domaći tim savladao Hertu sa 2:0.

Po šansama je moglo da bude i mnogo ubedljivije, u nekoliko navrata je stativa ili prečka spasavala gol gostiju, a na vođstvo ''Milionera'' čekalo se do 54. minuta utakmice. Tada su domaći osvojili loptu na svojoj polovini, usledila je brza tranzicija na protivnički deo terena, lopta je došla do Julijana Branta, koji sa tridesetak metara šalje projektil u mrežu gostiju iz Berlina - 1:0! Sedam minuta kasnije Dahud je pogodio prečku, uspevali su gosti i dalje nekako