Plivanje: Spartak osvojio 17 medalja na Prvenstvu Srbije, Nikola Koltin četiri zlatne

Subotica.com 15.03.2021  |  Subotica.com

Na Otvorenom prvenstvu Srbije plivači Spartaka osvojili su 17 medalja. Nikola Koltin okitio se sa čak pet medalja, od toga četiri zlatne.

U Beogradu je tokom vikenda održano Otvoreno prvenstvo Srbije u plivanju na kojem su učestvovali i takmičari Spartaka. Subotičani su ostvarili zapažene rezultate i okitili se sa 17 medalja, od toga 7 zlatnih, 4 srebrne i 6 bronzanih. Jelena Kosović je u apsolutnoj konkurenciji na 200m delfin osvojila bronzu, dok je u kategoriji juniora uzela zlato. Vanja Romić je u kategoriji juniora osvojila bronzanu medalju na 800m kraul. Anja Zubelić je u kategoriji juniora