Partizan primio gol, i to kakav!

Sportske.net 15.03.2021  |  Sportske.net

Partizan je protiv Zlatibora već u prvom poluvremenu odradio najveći deo posla u pokušaju da dođe do nove pobede, crno-beli su taj deo igre dobili sa ubedljivih 3:0, pa je trener Stanojević već u poluvremenu izvršio trostruku izmenu - Natha, Asana i Holendera zamenili su Suma, Lutovac i Bajbek.

Ipak, u nastavku crno-beli ne deluju tako ubedljivo, što su gosti iskoristili da smanje rezultatski zaostatak. Igrao se 52. minut meča, gosti su iznudili slobodan udarac na desnoj strani terena, na Partizanovoj polovini. Bilo je oko 30 metara udaljenosti od gola Stojkovića, fudbaler Zlatibora Sević je izveo taj slobodan udarac, želeo je da centrira, ali na ivici peterca niko nije uspeo da zahvati loptu, koja nisko odskače pred golom Partizana i završava u donjem