Poraz na kakav nismo navikli, Srbija ne ide u Tokio! Rukometašice izgubile šansu za plasman na Olimpijske igre posle novog neuspeha

Sportal blic 20.03.2021  |  P. L.
Poraz na kakav nismo navikli, Srbija ne ide u Tokio! Rukometašice izgubile šansu za plasman na Olimpijske igre posle novog…

Ženska rukometna reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira na Olimpijske igre pošto je pretrpela drugi poraz na kvalifikacionom turniru u Đeru.

Nakon Rusije, Mađarska je porazila naš nacionalni tim i to bez bilo kakve drame i veoma rutinski, rezultatom 31:23. Nakon dva poraza, meč protiv selekcije Kazahstana u nedelju neće imati rezultatski značaj za izabranice Ljubomira Obradovića. Uvodni minuti utakmice su protekli uz golmanke u prvom planu, Tomašević je imala jednu, Biro dve odbrane, pa je prvi pogodak viđen tek nakon tri minuta meča kada je precizna bila Sološi-Sadžik. Mađarice su ubrzo imale i dva