Poluvreme: Vratio se Mozli, Partizan se budi, ''Grobari'' traže košarkaškog Stanoja / TVITOVI

Sportske.net 20.03.2021  |  Sportske.net

Da su drugačije okolnosti u Partizanu, večerašnji meč bi verovatno bio jedan od najvažnijih u borbi za plej-of, ovako to važi samo za ekipu Mornara.

Posle prvog poluvremena, na semaforu je rezultat 42:36 za Partizan, čemu je donekle doprineo i povratak u tim oporavljenog Vila Mozlija. Ekipe su se svih dvadeset minuta smenjivale u vođstvu, Mornar je u par navrata uspeo da stekne četiri poena prednosti, a Partizan je u finišu druge četvrtine uzvratio serijom 11:0, za vođstvo od 37:32. Posle tajm-auta gostiju, Lazić je imao ''brutalno'' zakucavanje, a na drugoj strani Perkins pogađa trojku, da bi Smit smanjio na