Igokea odigrala za sebe i Partizan, Borac nemoćan protiv pretendenta na plej-of ABA lige

Telegraf 20.03.2021  |  Telegraf.rs

Interesantno je da je Borac dao u čitavom drugom poluvremenu poena koliko i Igokea samo u drugoj četvrtini

Košarkaši Igokee rutinski su savladali Borac na svom parketu 101:78 u 22. kolu ABA lige i tako znatno sebi uvećali šanse da se nađu u plej-ofu regionalnog takmičenja. Igokea sigurno nije mislila na to, ali svakako je napravila veliku uslugu Partizanu koji je sada na 8-13 i posle ove runde ima tri pobede i dve utakmice više od Borca koji je u zoni ispadanja. Borili su se Čačani u prvom poluvremenu, nisu previše zaostajali za domaćinom, ni po efikasnosti, ali ni