Juventus se neverovatnim porazom od Beneventa oprostio od titule, SMS asistirao u pobedi Lacija

Telegraf 21.03.2021  |  Telegraf.rs

Sada se slobodno može računati da je Juve ispao iz trke za titulu, jer će vodeći Inter ostati na 10 bodova i utakmicu više. Da li je dominacija završena?

E, ovo je već znak da Juventus nije više ono što je bio, jer se "staroj dami" u proteklim sezonama ovo ne bi desilo ni u snu. Torinski tim je poražen od Beneventa u 28. kolu sa 1:0 - i to na svom stadionu! Sada se slobodno može računati da je Juve ispao iz trke za titulu, jer će vodeći Inter ostati na 10 bodova i utakmicu više. Da li je dominacija završena? Juve je u prvom poluvremenu protiv ispodprosečnog Beneventa imao totalnu dominaciju, sudija je u 36. minutu