E, ovo je prava Barsa: Katalonci šesticom razmontirali Sosijedad, šou Mesija i Desta!

Telegraf 21.03.2021  |  Telegraf.rs

Barsa je ovom pobedom došla na samo četiri boda od vodećeg Atletiko Madrida i preskočila Real Madrid

Fudbaleri Barselone prikazali su onakvu igru kakvu svi navijači tog kluba i očekuju. Katalonci su u 28. kolu Primere totalno nadigrali Real Sosijedad u gostima savladavši ga sa neverovatnih 6:1, a igrači utakmice su bili mladi Amerikanac Seržinjo Dest i Lionel Mesi koji su postigli po dva gola. Barsa je načela domaćina u 37. minutu nakon što je odbranio golman udarac Dembelea, ali je Antoan Grizman bio na odbitku i lako doveo svoj tim do vođstva. Samo šest minuta