Спремали рафал за вељу невољу после чекирања: Откривен план ликвидације Беливука и његових сарадника на тиватском аеродрому!
Курир 24.03.2021

Црногорско Специјално тужилаштво обезбедило је заштићеног сведока у поступку против криминалне групе Јанка Вукадиновића која је осумњичена да је планирала ликвидације Вељка Беливука званог Веља Невоља, његовог најближег сарадника Марка Миљковића и вође "кавачког клана" Слободана Кашћелана.
Како сазнајемо, заштићени сведок изнео је на саслушању у тужилаштву своја сазнања о томе какав је план имао Вукадиновић. Према информацијама које поседујемо, он је првобитно требало да буде сведок сарадник у поступку који се води против њега и осталих осумњичених за планирање Беливуковог убиства, међутим након што је утврђено да му је угрожена безбедност он је добио статус заштићеног сведока. Како преносе црногорски медији, ликвидација Беливука и Миљковића





