Jeremić: Život se može normalizovati i bez priznavanja KIM
Nova 26.03.2021 | Autor:Beta Autor:Beta

Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da se "može i mora" pronaći način za normalizaciju života svih žitelja regiona, uključujući i za one "koji žive na teritoriji južne srpske pokrajine Kosovo i Metohija", kao i da članstvo Prištine u UN "nije preduslov za tu normalnost". “Ako se u Srbiji promene prilike, verujem da ćemo moći da normalizujemo život u regionu i bez priznavanja nezavisnosti takozvanog Kosova”, rekao je Jeremić na predavanju “UN, Srbija i


![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i kineske lovce“](https://nstatic.net/732/42015732rezukk.jpg)




