SP (kval) - Partizanovci doneli pobedu Crnoj Gori, nova "bomba" Jovetića, Dzjuba srušio Slovence!

Sportske.net 27.03.2021  |  Sportske.net

U terminu od 15 sati danas su odigrane dve utakmice kvalifikacija za Mundijal u Kataru 2022. godine.

Crna Gora ostvarila je još jednu pobedu, ovoga puta u Podgorici je poražen Gibraltar sa 4:1. Posebno su raspoloženi bili bivši fudbaleri Partizana, Bećiraju je u 26. minutu asistirao Uroš Đurđević, a Nemanja Kosović Simiću u 43. minutu. Potom je Žarko Tomašević u 53. minutu zatresao mrežu rivala, da bi Stevan Jovetić sjajnim golom iz slobodnog udarca u 80. minutu postavio konačan rezultat. U grupi H Rusija je savladala Sloveniju sa 2:1, najzaslužniji za to bio je