Nemoćna Srbija gubi na poluvremenu: Žota svaki put na pravom mestu! (video)(tvitovi)

Hot sport 27.03.2021  |  Pavle Zindović Pavle Zindović

U drugom kolu kvalifikacija za Mundijal u Kataru, Srbija gubi od reprezentacije Portugala rezultatom 0:2.

Najavio je selektor Srbije Dragan Stojković da će sa ovom ofanzivnom formacijom ‘orlovi’ biti ranjiviji u odbrani što se i pokazalo u prvom poluvremenu. Krenuli su dobro naši reprezentativci, imali loptu u nogama prvih destak minuta, ali onda je usledio hladan tuš. Kombinovali su Kristijano Ronaldo i Bernando Silva, zatim je Silva uputio sjajan centaršut sa desne strane, pronašao Diogo Žotu koji je smestio loptu u gol glavom. Igrao se 11 minut meča.