SP (kval) - Dani Olmo "bombom" srušio hrabre Gruzine, Englezi rutinski u Tirani, Danska brojala do osam!

Sportske.net 28.03.2021  |  Sportske.net

U terminu od 18 sati danas su odigrane četiri utakmice drugog kola evropskih kvalifikacija za Mundijal u Kataru 2022. godine.

Grupa B Španija je golom u poslednjim trenucima uspela da preokrene rezultat u Tbilisiju gde je "furija" savladala Gruziju sa 2:1. Pogotka nije bilo sve do finiša prvog dela igre, u 44. minutu Kviča Kvaratškelija je na veliku radost prisutnih navijača doveo svoju selekciju u iznenađujuće vođstvo. Nakon početnog šoka, "furija" je konačno stigla do izjednačenja u 56. minutu preko Ferana Tores. Pokušavala je četa Luisa Enrikea da preokrene rezultat, hrabri Gruzini