Streličarski klub “SKIZ” iz Zrenjanina osvojio tri medalje na državnom indoor prvenstvu parastreličara u Smederevu

Zrenjanin danas 30.03.2021

U subotu, 27.03.2021., u Smederevu je održano državno Indoor prvenstvo parastreličara.

Streličarski klub osoba sa invaliditetom “SKIZ” iz Zrenjanina je, nakon pauze od više od godinu dana, učestvovao na prvenstvu i osvojio 3 medalje. Članovi ekipe su bili Slavoljub Epifanić, Miljan Prelević i Radmila Pletl. U kategoriji „Parastreličari – slepi i slabovidi“, Slavoljub Epifanić osvojio je srebrnu medalju. Kao prijatelji prvenstva nastupali su Miljan Prelević (bronzana medalja) i Radmila Pletl (zlatna medalja) koji su se takmičili u kategoriji Olympic