(ВИДЕО) Прво тројка, па полагање када је најпотребније: Јокић “прорадио” у последњих пет минута, Нагетси победили Клиперсе…

Недељник 02.04.2021  |  Недељник.рс
(ВИДЕО) Прво тројка, па полагање када је најпотребније: Јокић “прорадио” у последњих пет минута, Нагетси победили…

Кошараши Денвер Нагетса победили су екипу Лос Анђелес Клиперса резултатом 101:94 у мечу у ком лидер екипе из Колорада није одиграо партију на оном нивоу на који нас је током ове сезоне навикао, али је и синоћ, када је било најпотребније, постигао битне поене за осигурање победе свог тима.

Најбољи играч Запада у марту је уписао 14 поена и имао по седам скокова и асистенција и вечерас је током већег дела утакмице више повезивао акције своје екипе. Из игре је шутирао 6/16 (38 одсто) и није излазио на линију за слободна бацања. Међутим, када су други стали, “Џокер” је прорадио и поентерски и тако обезбедио тријумф над ривалом са којим ће се борити за што бољи пласман на Западу, још једном од битних фактора који ће одлучити да ли Јокић може до МВП