Promašaj decenije koji bi Paunov Reding mogao da košta i ulaska u Premijer ligu!

Sportske.net 02.04.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Redinga propustili su veliku šansu da pobede Barnsli u direktnom duelu u borbi za plej of, pošto su remizirali rezultatom 1:1.

Ekipa Veljka Paunovića danas je gostovala direktnom rivalu u borbi za plej of, a nadamo se da detalj iz 74. minuta neće odrediti konačan plasman na kraju sezone, jer je ovo bila utakmica od "šest bodova". U 74. minutu, bek Barnslija nije video da je jedan igrač Redinga ostao u petercu, vratio je loptu ka svom golmanu i tako napravio stopostotnu šansu rivalu. Ipak, Lukas Žoao je promašio nemoguće, golman Barnslija je već bio savladan, gol je bio potpuno prazan, a on