Superliga - "Petarda" na Banovom brdu, Čuka razbila Spartak!

Sportske.net 02.04.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivo su kod kuće savladali Spartak iz Subotice rezultatom 5:1. "Brđani" su poveli u osmom minutu golom Đorđa Jovanovića, da bi nekadašnji fudbaler Partizana udvostručio prednost svoje ekipe drugim golom u 30. minutu susreta.

Nadu Subotičanima da bi mogli izbeći poraz na Banovom brdu dao je Noboru Šimura u poslednjem napadu u prvom poluvremenu, ali je u nastavku ubrzo postalo jasno da će Čuka osvojiti čitav plen. Već u drugom minutu drugog dela igre Milan Savić uvećao je prednost "brđana", sedam minuta kasnije pogodio je i Strahinja Tanasijević, da bi Savić u 58. minutu postavio konačnih 5:1. Trijumf nad "golubovima" približio je Čukarički ka tome da obezbedi učešće u evropskim