Budućnost ubedljiva protiv Mege! Milojević trijumfovao protiv bivšeg kluba (video)

Hot sport 04.04.2021  |  Vladimir Andonov HotSport

Košarkaši Budućnosti savladali su u Podgorici ekipu Mege rezultatom 92:79 u meču 24. kola ABA lige.

Bio je ovo prvi duel Dejana Milojevića na klupi Budućnosti protiv kluba koji je godinama vodio i prva pobeda. Mega susret otvorila na sjajan način vođstvom od 20:10. Međutim, već do kraja prve četvrtine se ta razlika istopila, a do poluvremena je Budućnost vodila sa 47:43. Tu seriju nastavila je i u trećoj deonici u kojoj je domaćin došao do dvocifrene razlike, a u poslednjih 10 minuta ona je išla i do +20. Od tog trenutka Budućnost je stala, a Mega serijom 9:0