Tadić nastavlja sa odličnim partijama: Strelac protiv Herenvena u pobedi Ajaksa! (video)

Hot sport 04.04.2021  |  Pavle Zindović Pavle Zindović

Srpski reprezentativac Dušan Tadić ponovo je bio strelac za ekipu Ajaksa u pobedi protiv Herenvena rezultatom 2:1 u 28. kolu Eredivizije.

Dušan Tadić nastavlja sa odličnom formom nakon što je nosio igru Srbije u prve tri utakmice u kvalifikacijama za Mundijal. To je pokazao i na današnjem meču na kom je i postigao pogodak sa bele tačke u 36. minutu i tako najaivio preokret Ajaksa protiv Herevena. Iako su domaći poveli golom Majkla Van Bergena u 27. minutu na asistenciju Virmana, međutim Tadićev gol iz penala je najavio veliki preokret koji se dogodio u drugom poluvremenu. Sebastijan Haler je postigao