Fantastičan meč u Železniku: FMP srušio Mornar, Barani promašili trojku za pobedu

Večernje novosti 05.04.2021  |  Novosti online

SJAJAN meč odigran je u Železniku. FMP je pobedio Mornar sa 94:92 u 24. kolu ABA lige.

Ovaj susret bio je važan za oba tima, u njega su ušli sa različitm ambicijama. "Panteri" se bore za opstanak, a Barani za plej-of regionalnog takmičenja. Na kraju razloga za slavlje imao je domaći tim. Sastav Vanje Guše odigrao je fantastično prvo poluvreme, posebno u napadu što pokazuje i rezultat nakon 20 minuta košarke - 60:45. Ipak, izabranici Mihajla Pavićevića su se skupili na pauzi i izašli na parket sa mnogo više sampouzdanja. Odigrali su gosti neverovatno