Zvezda vodi u večitom derbiju - Ivanić nadskočio odbranu Partizana i glavom savladao Stojkovića!

Telegraf 07.04.2021  |  Telegraf.rs

Gejlor Kanga je izveo korner sa desne strane, ubacio loptu na peterac gde je najviši u skoku bio Ivanić

Fudbaleri Crvene zvezde od 58. minuta vode sa 1:0 protiv Partizana! Gol za domaćina postigao je Mirko Ivanić, i to glavom! Nakon nešto nervoznijeg prvog poluvremena i blage inicijative crno-belih, domaći tim je poveo iz jednog prekida i šokirao odbranu protivnika. Gejlor Kanga je izveo korner sa desne strane, ubacio loptu na peterac gde je najviši u skoku bio Ivanić, koji je pobegao Zdjelaru i glavom pogodio suprotni ugao. Stojković nije imao šansi da reaguje, tako