Pogledajte sve golove LŠ: Neverovatna utakmica u Minhenu, Čelsi slavio u Sevilji (video)

Večernje novosti 07.04.2021  |  A. Ilić

ODIGRANE su još dve utakmice Lige šampiona, a "repriza finala" prošlogodišnje LŠ opravdala je očekivanja navijača.

Bajern je dočekao PSŽ na Alianc Areni, a gosti su došli do pobede od 3:2 u fantastičnom duelu. Nije iznenađenje da je Kilijan Mbape bio najzapaženiji u redovima gostiju. Postigao je gol već u 3. minutu, što je najbrže postignuti gol PSŽ u Ligi šampiona do sada. Markinjos je povisio na 2:0 u 28. minutu. Domaći tim nakon ogla imao je terensku inicijativu. Koristi je Erik Maksim Čupo Moting u 37, minutu., Tomas Miler donosi izjednačenje domaćem sastavu u 60. minutu.