Derbi sredine pripao Partizanu: Utakmica sezone crno-belih i velikih +23! (video)(foto)

Hot sport 08.04.2021  |  Pavle Zindović HotSport

U zaostalom 16. kolu ABA lige sastali su se Partizan i FMP, crno-beli slavili su ubedljivim rezultatom 97:74.

Možemo reći da je Partizan odigrao najbolju utakmicu u ABA ligi ove sezone. Predvođenim mladim Urošem Trifunovićem crno-beli su imali na poluvremenu čak +22. Održavali su to vođstvo i tokom treće i četvrte četvrtine, bili su veoma efikasni u napadu, a na kraju su čak i povećali razliku i na kraju završili utakmicu sa +23 poena. FOTO: KK Partizan Osim Trifunovića koji je briljirao tokom cele utakmice i na kraju ubacio 22 poena uz 1 asistenciju u ekipi Partizana