Bundesliga: Jović pogodio u pobedi Ajntrahta, Bajern kiksnuo protiv Union Berlina! (video)

Hot sport 10.04.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Ajntrahta savladali su na svom terenu Volfsburg posle goleade sa 4:3 u 28. kolu Bundeslige.

Jedan od strelaca na utakmici je bio i srpski napadač Luka Jović, koji se drugi po redu u svojoj ekipi upisao u strelce. Pre njega, to je učinio Kamada, dok je na drugoj strani pogodio Baku, već u 6. minutu. Novo izjednačenje Volfsburgu doneo je Veghorst u 46, da bi Andre Silva i Erih Durm brzo odgovorili i u narednih petnaestak minuta najavili trijumf domaćih. Pobeda je bila dovedena u pitanje u 85. minutu, kada je Filip smanjio rezultat na 4:3, što je na kraju