Gol Milinković-Savića za pobedu Lacija, Vlahović dvostruki strelac u porazu Fiorentine (video)

Sportski žurnal 11.04.2021

Fudbaleri Lacija pobedili su kao gosti Veronu sa 1:0, u utakmici 30. kola italijanskog prvenstva

Jedini gol u pobedi Lacija postigao je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić u prvom minutu nadoknade vremena. Fudbaler Lacija Felipe Kajsedo zatresao je mrežu u 47. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije gol poništen zbog ofsajda. Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Đenovu sa 3:1. Crno-beli su poveli u četvrtom minutu golom Dejana Kuluševskog, a prednost je udvostručio Alvaro Morata u 22. minutu. Za gostujući tim pogodak je u 49. minutu