Junajtedov preokret protiv Murinja, Kavani "ispravio" Pogbino glupiranje! Arsenal dao 3 komada

Telegraf 11.04.2021  |  Telegraf.rs

Francuz glumio mangupa pri rezultatu 1:1, ali je Urugvajac okrenuo rezultat nekoliko minuta kasnije

Pobedom protiv Totenhema u gostima rezultatom 3:1 (0:1), fudbaleri Mančester junajteda napravili su veliki korak u borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona! Đavoli sada imaju 63 boda, devet više od Čelsija koji je na 5. poziciji, a do kraja Premijer lige ostalo je još sedam kola. Da Junajted nije neočekivano izgubio od Šefilda na Old Trafordu (2:1) krajem januara, a posle toga primio i gol od Evertona u 96. minutu (3:3), sada bi možda pričali i o šansama za titulu.