Ronaldov promašaj karijere! Ovo se Portugalcu nikada nije desilo, da nije bilo Morate navijači bi ga žestoko isprozivali! /video/

Sportal blic 11.04.2021
Ronaldov promašaj karijere! Ovo se Portugalcu nikada nije desilo, da nije bilo Morate navijači bi ga žestoko isprozivali…

su očekivano pobedili Đenovu rezultatom 3:1, ali meč će ostati upamćen po neverovatnom promašaju ! Portugalac nije dao nijedan od tri pogotka "stare dame", ali je u 22. minutu lako mogao biti na listi strelaca.

Umesto toga, zabeležio je možda i najveći promašaj njegove karijere! Cela akcija je krenula na centru, Federiko Kijeza je ukrao loptu protivniku i krenuo ka golu, a onda i šutirao sa oko 11 metara. Golman je odbranio, a Ronaldo, koji je pratio ceo napad, naleteo je na taj odbitak. Ronaldo jeste bio u trku, ali je sa dva metra promašio praznu mrežu i pogodio stativu! Sreća njegova pa je Morata u nastavku naleteo na odbitak i smestio ga u mrežu, inače bi ga navijači