Kakav meč na Balaidosu! Sedam golova i preokret pobeda Sevilje uz opšte fudbalsko ludilo /video/

Sportal blic 12.04.2021  |  P. L.

Sevilja je na gostovanju porazila Seltu sa 4:3, mada je na poluvremnu gubila 3:2.

Preokret je stigao u 76. minutu, a ekipa iz Viga nije uspela da učini ono što je već jednom na utakmici. Ovom pobedom su Andalužani dodatno prišli Barseloni koja je izgubila "el klasiko", sada imaju samo četiri boda manje od trećeplasiranih Katalonaca. Preko Kundea je Sevilja stigla do rane prednosti na utakmici, da bi Jago Aspas u razmaku od tri minuta preokrenuo. Najpre iz penala, potom na Suarezovu asistenciju. U 35. minutu je Fernando izjednačio, da bi Mendez u