(VIDEO) Uzbuna za vazdušnu opasnost: Stef Kari sa 53 poena poništio još jednu Jokićevu odličnu utakmicu, Denver ponovo anemičan

Nedeljnik 13.04.2021  |  Nedeljnik.rs
(VIDEO) Uzbuna za vazdušnu opasnost: Stef Kari sa 53 poena poništio još jednu Jokićevu odličnu utakmicu, Denver ponovo…

Denver Nagetsi su izgubili drugu utakmicu zaredom, drugu noć zaredom, a nakon Boston Seltiksa meru su im uzeli i Golden Stejt Voriorsi, rezultatom 116:107.

Tim Majkla Melouna je toliko loš u trećoj četvrtini u poslednje vreme, da i Nikola Jokić to može da ispravi samo u retkim prilikama. Voriorsu su tu deonicu dobili rezultatom 43:22 i u poslednjih pet minuta četvrtine sa +4, otišli na +16. Denver je tek na 1:50 do kraja meča uspeo da se približi na jednocifren zaostatak, ali bilo je prekasno. Jokić je povezao 27 poena, 12 skokova i 8 asistencija, praćen raspoloženim Majklom Porterom Juniorom i boljim učinkom igrača