Siti i Real u polufinalu Lige šampiona! ‘Građani’ slavili protiv Dortmunda, ‘nula’ u Liverpulu! (video)

Hot sport 14.04.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Mančester sitija i Real Madrida plasirali su se u polufinale Lige šampiona! Izabranici Pepa Gvardiole savladali su na gostovanju Borusiju Dortmund rezultatom 2:1, te nakon identičnog rezultata u Engelskoj ‘građani’ idu u polufinale elitnog evropskog takmičenja.

Nije delovalo da će biti lako Sitiju posle prvog poluvremena. Već u 15. minutu domaći su poveli preko Belingema. Mladi tinejdžer je sjajno šutirao sa oko 15 metara i majstorski matirao Edersona, što je bio i rezultat prvog poluvremena. Bellingham, 17 years old bro, machine. pic.twitter.com/IuC4diWMBj — Galu (@PSGalu) April 14, 2021 Očekivano u nastavku Siti je krenuo ofanzivnije ka golu rivala, a u 53. minutu gosti su dobili priliku da iz penala dođu do gola.