Goleada i remi Evertona i Totenhema: Bog zna šta odbrana "karamela" radi, dva gola i povreda Kejna

Telegraf 16.04.2021  |  Telegraf.rs

Sve bi to ostalo sjajno za Everton da nije poslednja odbrana bila glavom negde van meča

Fudbaleri Evertona i Totenhema su u jednoj fenomenalnoj utakmici podelili bodove odigraviši 2:2 u 32. kolu Premijer lige. Rezultat bi možda bio i drugačiji, da odbrana "karamela" nije reagovala u dva navrata krajnje amaterski. Bod nikome nije po meri, ali na kraju su obe ekipe upravo to i dobile. Everton je pokazivao bolju igru i stvarao više šansi u uvodnim minutima meča, ali kako je odmicalo vreme, opuštali su se gosti sve do 27. minuta kada je Hari Kejn doneo