Čuvaj, pazi, rad ponovo gazi: Nova pobeda banjičkog superligaša, slavio i Čukarički

Večernje novosti 18.04.2021  |  Novosti online

Oni su u 32. kolu Superlige Srbije kao gosti pobedili Zlatibor iz Čajetine sa 2:1 (0:0). “Građevinari” su posao obavili za dva minuta u drugom poluvremenu.

Mrežu Zlatibora je načeo Trninić u 50. minutu, a potom je mrežu pogodio i Šarić u 52. Domaći se nisu predavali, pa su smanjili u 74. minutu sa bele tačke, a strelac je bio Vukić. Pokušali su igrači Zlatibora da do kraja osvoje barem bod, ali nisu uspeli u tome. Uzbudljivo je bilo i u Novom Pazaru gde je Čukarički pobedio sa 3:1 (1:1). Poveli su domaći golom Aganspahića u 21. minutu. Ipak, potom je usledio preokret. Dvostruki strelac za “brđane” je bio Savić, a