Zvezda posle drame do finala Kupa Srbije! Radniku falilo sreće, dve prečke i Borjan se isprečili Surduličanima! (video)

Hot sport 21.04.2021  |  Vladimir Andonov HotSport

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su u polufinalnom meču bili bolji od Radnika iz Surdulice rezultatom 2:1.

Strelci za trijumf izabranika Dejana Stankovića bili su Milunović u 2. i Falćineli u 33. minutu, dok je Makarić pogodio za Radnik u 51. minutu. Zvezdi je pripalo prvih 45 minuta, dok je Radnik bio bolji u drugom poluvremenu, a nisu Surduličani imali ni sreće, pošto su čak dva puta pogađali prečku. Već posle dva minuta crveno-beli su stigli do gola kada je Milunović bio precizan nakon kornera koji je izveo Kanga. Delovalo je da je Seku Sanogo dirao loptu u trenutku