Lukavi Joveljić ponovo zatresao mrežu: Ispratio akciju i presekao dodavanje ka golmanu! Ekzekucija u stilu vrhunskog centarfora (video)

Srbija danas 25.04.2021
Lukavi Joveljić ponovo zatresao mrežu: Ispratio akciju i presekao dodavanje ka golmanu! Ekzekucija u stilu vrhunskog…

Igra fenomenalno ove sezone.

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Dejan Joveljić je postigao 14. gol u Bundesligi Austrije ove sezone i tako izbio na deobu drugog mesta liste strelaca. On je bio strelac izjednačujućeg pogotka u porazu njegovog Volfsbergera 1:2 protiv favorizovanog Salcburga. Šampion Austrije je došao u vođstvo u 13. minutu. Strelac je bio Patson Daka, ubedljivo najubojiti u Austriji lige sa 24 gola, da bi u 29. minutu Joveljić pokazao lukavstvo pravog napadača. Presekao je jednu