(Uživo) "ćao, mama, dobro sam": Uz trubače i na Avali: Beograđani proslavljaju uranak uz glasnu muziku i roštilj, gužve na izletištima!(video)
Blic 01.05.2021 | NNK
![(Uživo) "ćao, mama, dobro sam": Uz trubače i na Avali: Beograđani proslavljaju uranak uz glasnu muziku i roštilj, gužve…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Danas je Prvi maj, Međunarodni praznik rada. Ove godine prvomajski i uskršnji praznici su spojeni, tako da imamo 5 neradnih dana. Mnogi sugrađani su već otišli iz prestonice, ali oni koji su ostali današnji dan provešće negde u prirodi na obližnjim gradskim izletištima. Ekipa rubrike "Beograd na Blic" uputila se na nekoliko najpopularnijih mesta za prvomajski uranak, a šta smo tamo zatekli i kakva je atmosfera, saznaćete u našem uživo uključenju. Pratite nas i