PL - Luka i drugovi nemoćni, Siti napravio važan korak ka tituli!

Sportske.net 01.05.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija savladali su kao gosti Kristal Palas rezultatom 2:0 u okviru 34. kola engleske Premijer lige. "Građani" su napravili još jedan korak ka tituli prvaka svoje zemlje i otišli na 13 bodova prednosti u odnosu na gradskog rivala Junajted, koji ima utakmicu manje.

Prvi je zapretio Palas preko Bentekea, da bi nakon toga gol Gabrijela Žezusa bio poništen zbog ofsajda, neduko zatim pokušao je i Aguero. Upravo je Argentinac doveo svoj tim u vođstvo u 57. minutu kada je iskoristio dodavanje Mendija i sjajno prikucao loptu u mrežu Guaite. Samo dva minuta kasnije, Feran Tores je pokupio loptu na ivici šesnaesterca i preciznim udarcem postavio konačnih 2:0. Srpski internacionalac Luka Milivojević odigrao je čitav meč za londonsku