Atletiko posle drame srušio Elče, domaćin promašio penal za remi u nadoknadi (video)

Sportski žurnal 01.05.2021

Elče je u prvom minutu nadoknade vremena mogao do boda, ali je Fidel sa penala pogodio samo stativu

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na gostovanju ekipu Elčea sa 1:0 u meču 34. kola španske La Lige. Gol koji je Luis Suares postigao u 16. minutu za goste, poništen je nakon gledanja VAR-a zbog ofsajd pozicije. Gosti su ipak sedam minuta kasnije došli do gola preko Markosa LJorentea, nakon što je lopta na putu ka golu pogodila igrača Elčea Hosea Sančesa i promenila pravac. Elče je u prvom minutu nadoknade vremena mogao do boda, ali je Fidel sa penala pogodio